Шановний лікарю з надання первинної медичної допомоги!

ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України» та ТОВ «НВК «Екофарм» представляють Вам науково-практичний фаховий медичний журнал

«ПРЕВЕНТИВНА МЕДИЦИНА. ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

Це видання створене для фахівців первинної ланки надання медичної допомоги – сімейних лікарів. Адже сучасний науковий і практичний погляд на завдання системи охорони здоров’я концентрується на виключно важливій ролі саме сімейної медицини в справі збереження здоров’я людини, тривалості і якості життя.

Тож це видання створене як база знань і платформа обміну досвідом для лікарів, які не тільки лікують наявні хвороби, а й піклуються про те, щоб попереджувати захворювання і їх хронізацію.

Важливість цієї роботи важко переоцінити. Відомо, що кожного року майже 70 відсотків з числа померлих українців, передчасно ідуть з життя через дві основні нозології, що відносяться до  хронічних неінфекційних захворювань  – серцево-судинні і онкологічні хвороби. Ці захворювання можна виявляти за роки до їх клінічних проявів і відповідно нівелювати ризики для життя людини, подарувавши їй здорове і якісне життя на до вгі роки.

З урахуванням небачених раніше ризиків, смертність в Україні за п’ять довоєнних років стрімко зростає і перевищила народжуваність вдвічі (на 100%). В цих умовах місія сімейної медицини стає вирішальною для збереження людського потенціалу країни.

Члени Редакційної Ради та редакційної Колегії, провідні автори журналу – авторитетні фахівці медичної галузі України, – переконані, що вітчизняна медицина має зробити акцент на превентивних практиках, які націлені на покращення і розширення резервів організму заради продовження повноцінного та якісного життя конкретної людини.

Журнал «ПРЕВЕНТИВНА МЕДИЦИНА» пропонує Вам долучитись до обміну досвідом. Стати автором або рецензентом. Дізнатись про новітні досягнення в цій галузі медицини, їхні практичні перспективи.

Журнал не вимагає передплати і є вільним для доступу медичної спільноти. Ви зможете ознайомитись із змістом журналу, архівними номерами, запропонувати нову тему, надіслати власну статтю або висловити свою фахову думку щодо змісту опублікованих матеріалів на цьому офіційному сайті журналу.

Обговорення змісту статей, пропозиції можна робити в коментарях під матеріалами в розділі “Статті

Контакти для листування: preventmed.com.ua@gmail.com

З повагою, Редакційна Рада.

Натискаючи ЗГОДЕН ви підтверджуєте вхід на сайт та ознайомлення з Попередженням-угодою!

У даному спеціалізованому інтернет-виданні (сайті, спеціалізованому розділі сайту) «Превентивна медицина. Теорія і практика» (Свідоцтво про державну реєстрацію КВ №25337-15277Р від 22.12.2022 р. УДК 616-084(477+100)(05)) надає професійну спеціалізовану інформацію про рецептурні препарати, зокрема про їх назву, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту). Сайт містить інформацію, що призначена виключно для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.

Інформація про рецептурні препарати надається виключно для ознайомлення фахівців з препаратами і не є рекламою, та не є керівництвом для самостійної діагностики або лікування, а також, не може бути використана в якості медичних порад або рекомендацій.

Онлайн версія журналу «Превентивна медицина. Теорія і практика» (Свідоцтво про державну реєстрацію КВ №25337-15277Р від 22.12.2022 р. УДК 616-084(477+100)(05)) та засновники журналу: ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» та ТОВ «НВК «Екофарм» не несуть відповідальності за можливу шкоду, спричинену Вашому здоров’ю у разі самостійного лікування, що проводиться на базі використання рецептурних препаратів (без попередньої консультації зі спеціалістом).

У випадку, якщо Ви не є спеціалістом охорони здоров’я, проте, порушуючи ці умови, надаєте недостовірну інформацію про себе, приймаєте цю угоду, засновники, компанія ТОВ «НВК «ЕКОФАРМ» та ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» не несуть відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання Вами інформації з цього сайту (розділу сайту). Ви робите це самостійно та осмисленно, усвідомлюючи, що застосування будь-яких препаратів, в тому числі рецептурних, можливо тільки за призначенням лікаря, після попередньої консультації з відповідним спеціалістом охорони здоров’я.

Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо), чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням сайтом і отримання спеціалізованої інформації про рецептурні препарати, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.